درباره ما

معرفی کارخانه

کارخانه لاستیک فناوران صنعت بعنوان یکی از تولید کنندگان و تأمین کنندگان، لاستیک صنعتی و قطعات لاستیکی صنعتی مانند رابرلاینینگ در ایران خط مشی کیفیت خود را در راستای اهداف و سیاستهای تعیین شده به منظور جلب رضایت مشتریان  و حفظ بهبود کیفیت محصولات تولیدی و همچنین تلاش در جهت عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی اعلام می نماید.

تهیه تولید خرید و فروش  توزیع و بسته بندی کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از جمله لاستیک و تایر برای انواع ماشین آلات ، واردات و صادرات انواع کالاهای مجاز بازرگانی ترخیص  کالا از گمرکات داخلی اخذ و اعطای  نمایندگی از شرکتهای معتبر داخلی و خارجی مشارکت و انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد شعب در تمام نقاط کشور وخارج از کشور شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی اخذ وام و تسهیلات ارزی و ريالی از بانکها و موسسات مالی و اعتباری و هرگونه فعالیت سودآور مجاز در رابطه با موضوع شرکت انجام پروژه های تحقیقاتی صنعتی واجرای آن

مزیت های رقابتی مجتمع صنعتی فناوران صنعت :

هیئت مدیره

مهندس مصطفی فخرآبادی
مدیرعامل ونائب رئیس هیئت مدیره
آقای مهندس جواد صفی نژاد

آقای مهندس جواد صفی نژاد

رئیس هیأت مدیره

دکتر سید حمید موسوی

عضو هیئت مدیره

هیئت مدیره

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آقای مهندس مصطفی فخرآبادی

مدیرعامل ونائب رئیس هیئت مدیره

آقای مهندس جواد صفی نژاد

رئیس هیأت مدیره

دکتر سید حمید موسوی

عضو هیئت مدیره

افتخارات و
گواهینامه های ما

هدف مجتمع فناوران صنعت بردسیر کیفیت روز افزون محصولات به منظور رضایت مشتریان این مجموعه می باشد. پیرو این هدف در سال 1399 موفق به دریافت ایزو 14001, 9001, 45001, IMS, HSE-MS شدیم. افتخار ما رضایت مشتریان مجموعه میباشد.